Niečo o Nás

Firma Skanline s.r.o. sa zaoberá prepravou tovarov a špedíciou  v rámci Škandinávie ale aj mimo nej. Jazdíme do Škandinávie každý týždeň. Realizujeme prepravy od paletového miesta.

V rámci zberovej služby paletových miest pokrývame celé Slovensko a niektoré tranzitné trasy cez Českú republiku. Náš prepravný systém sa nazýva DOOR TO DOOR, čiže vašu zásielku dopravíme priamo z dverí do dverí. Naše služby využívajú hlavne firmy, ktoré potrebujú mať tovar prepravený expresne. Naše služby využívajú aj súkromné osoby, predovšetkým na sťahovanie svojich domácností späť na Slovensko alebo Česko.

Je to pohodlné riešenie, ako prepraviť váš tovar presne tam kam potrebujete. Všetko odošlete z pohodlia vášho domova. Navyše naše služby sú oveľa pohodlnejšie a lacnejšie ako naši komerční konkurenti. Vaše zásielky vieme vyzdvihnúť kedykoľvek v priebehu pracovného týždňa.

Firma Skanline s.r.o. sa zaoberá aj expresnou prepravou do 3,5t v rámci Európskej Únie. Naši vodiči sú školení a majú bohaté skúsenosti v doprave, čo zabezpečuje maximálnu spokojnosť u našich zákazníkov. Naše pozitívne referencie, ktoré vám vždy potvrdia, že naši vodiči boli vždy v dohodnutý čas na nákladkách a výkladkách sú toho dôkazom.

Poistenie nákladu

Poistná zmluva

OR

Výpis

dIč

Osvedčenie

Najvýhodnejšia preprava tovaru do Škandinávie